Sunday, March 30, 2014

true detective

It's been a while since my last post, so here's a little something just to keep this place alive...

3 comments:

 1. O, coś nowego i fajnego : )

  Fajna kompozycja, 'plakatowa', a oczy to mi trochę przypominają te u Humberto Ramos'a [w sensie, u jego postaci : )]. On nawet taki komiks z Paulem Jenkinsem zrobił o intrydze w Watykanie. Polecam.

  Świetny serial ten True Detective. Fajny duet aktorski stworzyli, choć ostateczne rozwiązanie trochę ostudziło mój entuzjazm do serialu. Mimo to, i tak również pokusilem się o parę szkicyków tych gości : D

  ReplyDelete
 2. Dobre rzeczy się ogląda widzę! Duet wyszedł im cudny, nawet końcówka mi się podobała :D Wszystko w tym serialu ma sens, bardzo to jest fajne :3

  Co do obrazka: Trochę ten gradient u dołu jest za jasny, i w ogóle pirwszy plan jest narysowany od dołu a drugi plan (z postaciami) jest jakby uchwycony od góry (trochę to tak wygląda). Ale to jedyne czego dałoby się przyczepić. Baaardzo podobają mi się karykatury bohaterów. Z tym że przy Martym pokazałabym mu szparę między zębami, bo jakoś mocno zapadła mi w pamięć XD :)

  ReplyDelete
 3. Mateo - dzięki! Posiadam ten komiks i zgadzam się - fajowy:)

  Telthona - dzięki :) Z tym gradientem to niby tak z grubsza miało działać, jak napisałaś, ale widać niekoniecznie to był dobry pomysł ;)

  A co do serialu to zgodzę się z Mateo. Zaczął się kozako, ale mam wrażenie, że zakończenie nie do końca dorosło do moich oczekiwań. Ale i tak super się oglądało:)

  ReplyDelete